Oferta

O FIRMIE

Hurtownia budowlana Chatka działa na rynku od 2001 roku. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. W ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów budowlanych, farb oraz lakierów.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem znanych producentów takich jak: Plewa, Kekakoll, Mapei , Greinplast oraz Kleib.

Ścisła współpraca z czołowymi producentami, ciągłe szkolenia i podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz zdobyte certyfikaty i autoryzacje pozwalają na ciągłe poszerzanie oferowanego asortymentu przy zachowaniu konkurencyjnych cen i wymaganej jakości.

Zapewniamy solidne doradztwo w zakresie doboru materiałów, bezpłatne dokonanie pomiarów, szybką i bezproblemową obsługę klienta oraz bezpłatne dostawy we wskazane przez Państwa miejsce.

Nasi klienci powierzając nam zaopatrzenie swojej inwestycji mogą być pewni, że zostaną fachowo obsłużeni, dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników na rynku budowlanym.

Przy większych zamówieniach zapewniamy możliwość negocjacji ceny, a także pełne wsparcie logistyczne, dzięki czemu otrzymają Państwo zamówiony produkt najszybciej, jak to jest możliwe i przy pełnym zabezpieczeniu transportowym.

Prowadzimy również kompleksową obsługę firm remontowo-budowlanych oraz inwestorów indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy.